Pomorski Dzień Przedsiębiorczości

Biuro Karier Studenckich zachęca studentów UMG i do udziału w Pomorskim Dniu Przedsiębiorczości – Evencie Power 2 Work, organizowanym przez  Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku już po raz szósty w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

17 listopada w godzinach 10:00-13:00 zapraszamy do obejrzenia panelu inspiracyjno-motywacyjnego on-line z wystąpieniami na żywo pod hasłem: „Sztuczna Inteligencja: Nowe Horyzonty Zatrudnienia i Przedsiębiorczości”. Tematem przewodnim będzie przedsiębiorczość w erze sztucznej inteligencji  - możliwości i wyzwania dla młodych ludzi,  wiążące się z tą technologią.

W ramach eventu wyodrębniliśmy trzy bloki tematyczne:

• Panel I - Sztuczna inteligencja - budowanie  przyszłości z innowacjami
  • Panel II - Kompetencje i zawody przyszłości w erze sztucznej inteligencji
  • Panel III - Przygotowani na przyszłość: samoakceptacja, wiara w siebie, radzenie sobie z wyzwaniami

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

M.Charemska